Üye girişi | Üye olmak istiyorum
Arama:  
AMACA GÖRE         ŞEHİRLER     İLÇELER    
Sipariş Takibi:
Müşteri Hizmetleri
İADE ŞARTLARI
Sipariş Hakkında Bilgilendirme
Güvenlik Sistemi
İNTERFLORA
TİCARET ODASI
GÜVENLİK

izmir Çiçekçilik müşteri memnuniyeti,  güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu yüzden online çiçek mağazamız SSL sistemi ile güvenli hale getirilmiş ve Kredi Kartı işlemleri için ssl sertefikalı sistem ve altyapıda sanalpost sistemi kullanmaktadır. www.izmircicekcilik.com.tr den yapacağınız tüm alışverişler SSL Güvenlik Sertifikası kullanılarak güvenli bir şekilde gerçekleşir.   Bu sistemde müşteri ile POS ( İnternet üzerinden kredi kartıyla ödeme işleminin gerçekleşmesini sağlayan yazılım) arasındaki bilgi akışı SSL, V-POS ile  ve diğer bankalar arasındaki bilgi akışı ise SET ile korunmaktadır.  SET ve SSL yazılımları, müşteri - işletme - banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 128 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Alışveriş Sistemimiz maksimum güvenlik için SSL sistemi ile korunmaktadır. SSL güvenlik sistemi bir koruma sağlar. 

Gizlilik

Eğer sipariş formunda not kağıdında gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, ve alıcı kişinin firmamızı aradığında isminizin gizli kalmasını istiyorsanız aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

* Ürünün kabul edilmemesi durumunda ürün tekrar firmamıza getirilmektedir. Bu durumda ürünü 3 gün içerisinde firmamızdan almanız gerekir. Yada ekstra nakliye ücreti ödeyerek 3 gün içerisinde başka bir adrese gönderebilirsiniz. Nakliye ücretleri ile ilgili 0232.441 47 15 no’lu telefondan bizimle irtibata geçiniz.

* Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen bilgileri verilmektedir.

* Gönderilen çiçekten dolayı ( alıcının çiçeği kabulü ile ilgil i)sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir.

* Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımızda tutulmamaktadır. Doğrudan bilgileriniz bankaya gönderilir ve banka onayı değerlendirilir.

 İZMİR ÇİÇEKÇİLİK