Üye girişi | Üye olmak istiyorum
Arama:  
AMACA GÖRE         ŞEHİRLER     İLÇELER    
Sipariş Takibi:
Müşteri Hizmetleri
İADE ŞARTLARI
Sipariş Hakkında Bilgilendirme
Güvenlik Sistemi
İNTERFLORA
TİCARET ODASI
KULLANIM ŞARTLARI

 Kullanım Şartları

 TESLİMAT İADE - İPTAL BİLGİLERİ

 Teslimat saatleri

 Teslimatlarımız 09.00-21.00 saatleri arasıdır. Pazar günü siparişleri bir gün önceden verilmelidir.

 Siparişin alıcıya ulaşacağı süre Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 21.00 dır. Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 30 dakika ile 3 saat arasında yerine ulaşır.

 Alıcı adresinde bulunamaz ise;

 1 - Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.

 2 - Bazı kurumaların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir.

 Ekstra Nakliye ücreti

 Siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret alınmamaktadır. (Talep ettiğiniz ekstra sipariş saatleri dışındaki siparişler hariç)

 Ürünlerin garantisi

 Tüm ürünler günlüktür ve tazelik garantisi altındadır. Ürünlerden bazıları mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı şirketimizin ve anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır.

 Adres veya teslim zamanını değiştirmek,

 Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz.

 Siparişin iptali

 Çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Siparişiniz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür.

 KANUNİ HAKLARINIZ

Bu siteden çiçek siparişi verildiğinde müşteri ile ihtilaf durumunda;

 

- izmircicekcilik.com.tr  sipariş verene karşı o an en fazla sipariş verilen ürün bedeli kadar sorumludur.

 -İzmir mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

 - Bu sitede belirtilen taahhütler yerine getirilmediği hallerde müşteri / satıcının dava etme yetkisi doğar.Müşteri sipariş verdiğinde bu maddelerde belirtilen koşul/kuralları kabul etmiş SAYILIR