Kutuda Çiçek

Sİyah, beyaz, fuşya renk renk kutular içerisine en taze ve güzel çiçekler ile hazırlanan kutuda çiçek ürünlerine bakanlar tekrar dönü bakacak. Şık kutular içerisinde uyumlu çiçek tasarımları hazırlayan İzmir Çiçekçilik, kutuda çiçek koleksiyonuna çiçek uzmanlarının bizzat kendi elleriyle hazırladıkları tasarımları sunuyor. Kutuda kır çiçekleri, kutuda güller, kutuda çiçek çikolata, kutuda güller ve uçan balonlar gibi her zevke hitap eden birbirinden şık ürünler tek bir çatı altında toplandı. Kutuda Çiçek siparişi vermek için beğendiğinizi ürünü seçip sepete eklemeniz ve alışverişi tamamlamanız yeterli. İzmir'in en iyi hizmet veren çiçek uzmanlarının marifetli ellerinden çıkan kutuda çiçek ürünlerine kim hayır diyebilir ki? Özel günlerde özel çiçek ürünleri arıyorsanız çok düşünmenize gerek yok kutuda çiçek ürünlerini alacak kişi şık ve modern görünümlü kutuda çiçek ürünlerine bayılacak!


Kutuda Çiçek Modelleri

Zengin çiçek modelleri sunan İzmir Çiçekçilik, sunmuş olduğu kutuda çiçek modelleri ile herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Kutuda mavi güller, kutuda 101 kırmızı gül, kutuda beyaz güller, kutuda lilyumlar, kutuda mevsim çiçekleri, kutuda çikolata çiçek gibi herkesin mutlaka beğenebileceği farklı ve güzel ürünleri sunan İzmir Çiçekçilik memnun etmeye devam ediyor. Sayfadaki ürünlerin dışında kendi hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz kutuda çiçek modelini İzmir Çiçekçilik danışanlarına iletebilir, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. 

Kutuda Baş Harfli Çiçek

Kutu içerine alıcı kişinin baş harflerinin güller ile yazıldığı Kutuda Baş Harfli çiçekler oldukça trend. Hediye edilen kişi özel hissettiren en taze güller ile hazırlanan baş harfli çiçekler garanti ediyoruz ki çok etkileyici! Aradığım çiçek modeli özel olmalı diyorsanız kesinlikle Kutuda Harfli Güller'i tavsiye ederiz. Kırmızı güller arasına beyaz güller ile yazılan baş harf, papatyalar arasına kırmızı güllerden Harf, uçan balonlu baş harfli güller ve çiçekler gibi alternatifler arasından size en uygun olanı seçebilir hemen sipariş verebilirsiniz.Whatsapp ile Sipariş