Sevgiliye Çiçek

Aşk sonsuzdur ve yaşanabilecek en güzel duygudur. Hayatımıza anlam katan özel kişiye sevginizi göstermek için sevgililer günü ve yıl dönümlerini beklemeden güzel bir çiçek göndererek çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. İzmir Çiçekçilik'te en güzel çiçekleri ve romantik hediyeleri bulabilir, güzel duygularınızı çiçekler aracılığı ile sevdiğiniz insana aktarabilirsiniz. Tutkuyu körükleyen en güzel ve en romantik çiçek buketleri, güller, egzotik orkideler, sevimli peluş oyuncaklar, kalp yastıklar, çikolatalar ile sevgilinize olan aşkınızı dillendirmeden anlatabilirsiniz. Ayrıca çiçek ve hediyeler üzerine yazılan küçük romantik notlar biricik aşkınızın kalbini yeniden çalacak. Sevgiliye Çiçek kategorisindeki birbirinden romantik çiçek ve hediye seçenekleri ile sevgilinize en doğru çiçek ve hediyeleri seçebilirsiniz.

Sevgiliye Gül

Sevgiliye çiçek denilince şüphesiz ki ilk akla gelen gül göndermektir. Aşkı ve tutkuyu simgeleyen kırmızı güller, masumiyeti ve saf duyguları simgeleyen beyaz güller, romantik çiçek buketleri, kalpli çikolatalar, kalpli peluş oyuncaklar gerçekten de sevgiliye gönderilebilecek en güzel hediyelerdendir. Uzun boylu kırmızı rodos güller, yerli ve ithal rengarenk güller, beyaz güller ise sevgiliye çok hoş bir sürpriz yapmak için en çok tercih edilen çiçeklerdir. Papatya gül aranjmanları, kalp vazoda güller, dev gül buketleri gibi farklı seçenekleri Sevgiliye Çiçek kategorisinde bulabilir, üzerine yazılan hoş notlar eşliğinde sevgilinize sunabilirsiniz.


Sevgiliye Gül Buketi

Zevk ve beğenilerinize uygun süslemeler ile hazırlanmış gül buketleri ile hazırlanmış 101 gül buketi, 41 gül buketi, 21 gül buketi, dev gül buketi gibi çeşitli seçenekler Sevgili'ye Çiçek kategorisinde bir araya getirildi. Güller adedi "Sen teksin, eşsizsin" anlamına gelen tek sayılarla belirlenmektedir. Gösterişli ve romantik gül buketlerine sevgiliniz hayran kalacak. Talebe göre buketlerdeki gül sayısında değişiklik yapılabilir, farklı bütçe ve isteklere göre gül buketleri hazırlanmaktadır.


Sevgililer Günü

Sevgililer günü her yıl 14 Şubat tarihinde tüm dünyada kutlanan sevginin ve aşkın kutsandığı çok özel bir gündür. Sevgililer gününde sevgiliye hangi çiçek gönderilir diye sizlerin yerine düşündük ve sevgililer günü konseptine uygun en güzel çiçek tasarımlarını Sevgiliye Çiçek kategorisinde bulabilirsiniz. Sevgilinizin beğenisine uygun en sevdiği çiçekleri seçin, Sevgililer Günü'ne özel hızlı teslimat imkanı seçeneği ile bir an önce biricik aşkınıza ulaştıralim. Sevgilinizi özel hissettirecek eşsiz çiçek tasarım modelleri için danışanlarımızdan yardım alabilir, Sevgililer Günü VIP çiçek seçenekleri ile çok özel hediye çiçekler hazırlatabilirsiniz.

Whatsapp ile Sipariş