Cenazeye Çiçek

Dostlarımızı veya sevdiklerimizi son yolculuklarına uğurlarken, ailesine ve yas tutan yakınlarına baş sağlığı dilemek için cenaze çiçekleri göndermek isteriz. Taziye için en uygun çiçekler, genellikle tabut üzerine konulan çiçekler ve çelenk gibi ayakta durun çiçeklerdir. Kırmızı karanfiller, papatyalar, zambaklar, lilyumlar en çok tercih edilen cenaze çiçekleridir.

Cenaze Çelenkleri

Cenaze çelenkleri diğer çelenklerden farklı olarak yuvarlak zemin üzerine hazırlanır. Genellikle siyah kuşak ile sarılır ve çiçek renkleri olarak kırmızılar ve beyazlar tercih edilir. Kırmızı karanfiller, beyaz gerberalar, lilyumlar, glayörler cenaze çelenkleri için en çok tercih edilen geleneksel cenaze çiçekleridir. Cenaze için en uygun çiçekleri seçmek konusunda oluşturduğumuz cenaze ve merasim çiçekleri kategorisinde çelenk modelleri ve çelenk fiyatlarını görebilir, online çiçek siparişi verebilirsiniz. Ayrıca danışmalarımız cenaze çelenk seçimi ve çelenk teslimatı konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Cenaze Çelenk Yazıları

Cenaze çelenkleri üzerine cenazeye çelenk gönderen kişinin dilerse şahsi ismi dilerse de şirket ismi siyah puntolar ile beyaz kuşak üzerine yazılmalıdır. 

Whatsapp ile Sipariş