Açılış Çiçekleri

Açılışa ve törenlere özel çiçekler İzmir Çiçekçilik'te. Yeni bir iş yeri, yeni şube veya ofis açılışına özel çiçekleri Açılış Çiçekleri kataloğundan beğenilerinize ve bütçenize uygun şekilde seçip , güzel temennilerinizi içeren notlar, şahıs ve firma isimleri, logolu şeritler ile birlikte açılış adresine gönderebilirsiniz. Açılışa özel çiçekler kataloğunda farklı boy ve özelliklere sahip çelenkleri ve saksı çiçeklerini bulabilirsiniz. Açılışa giden çiçekler gösterişli ve sizi temsil edebilecek niteliklere sahip olmalıdır. Bu sebeple genellikle çelenkler ve uzun boylu saksı çiçekleri tercih edilir. Açılış çelenkleri çoğunlukla sarı, kırmızı gibi dikkat çekici renkteki çiçekler kullanılarak hazırlanır ve üzerine temsilen firma ve şahıs isimleri yazılır. Açılışa giden çiçeklerde dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli nokta ise, gün boyu dayanıklı canlı ve taze çiçeklerin seçilmesidir. Açılış çiçekleri, kutlama ve tebrik amaçlı gönderilir. Yeni işyeri açan yakınlarımıza destek olmak, güzel temennilerimizi, hayırlı olsun dileklerimizi iletmek için güzel görünümlü çiçeklerden faydalanırız. Açılış törenlerine gönderilen çiçekler, işyeri sahibini motive eder ve güzel bir başlangıç yapılmasına vesile olur.  Açılış çiçekleri arasında en çok tercih edilen çiçek ise açılış çelenklerdir. 

Açılışa Çiçek Gönder

Açılışa ne gönderilir diye düşünürken vakit kaybetmeyesiniz diye İzmir Çiçekçilik açılışa özel çelenk modelleri, ferforjeler ve saksı çiçeklerini içeren bir katalog hazırladı. Hem klasik olsun hem de gösterişli olsun diyenler için açılış çiçeği olarak çelenk ve ferforjeleri öneriyoruz. Eğer aradığınız uzun ömürlü, açılış sahibinin açılış sonrası da iş yeri ve ofisinde kullanabileceği türden bir çiçek ise saksı çiçeklerini tercih etmenizde fayda var. Açılışa gönderilen saksı çiçekleri farklı boy ve ebatlarda olabilir anca hepsinin ortak noktası canlı ve uzun ömür bitkiler olmalarıdır. Açılışa saksı çiçeği göndermenin avantajı, uzun ömürlü yıllık bitkiler olmaları sebebi ile, açılış yapan firma sahibi tarafından uzun süre muhafaza edilebilir, açılış bitiminde dahi işyeri, ofis gibi alanları dekor etmede kullanılabilir. Şıklık ve zarafetten ödün vermek istemeyenler için ise önerimiz kesinlikle Ferforje açılış çiçekleri. Ferforjeler, 1.5 metre dekoratif demir ayaklıklar üzerine inşa edilen gösterişli dev çiçek aranjmanlarıdır. Özel tasarım olmaları sebebi ile, şıklıktan vazgeçemeyenler için doğru tercih olacaktır. Ayrıca ferforje açılış çiçekleri, portatif yapısından dolayı işyeri içerisine de konumlandırılabilir, kısa süreli de olsa dekor amaçlı kullanılabilir. Sıra dışı bir açılış hediyesi göndermek istediğiniz taktirde ise en güzel teraryum modellerini tercih edebilirsiniz. Anlamlı figürler ile tasarlanan teraryumlar arasından açılışa gönderilebilecek özellikli teraryumlardan seçebilir, yanına kişiselleştirilmiş tebrik notlarınızı ekleyebilirsiniz. İzmir Çiçekçilik açılış çiçekleri yelpazesi çeşitli ve geniştir.

Açılış Çelenkleri

Açılış çelenkleri, tasarım olarak diğer çelenklerden farklıdır. Açılış çelenkleri, beyaz şerit üzerine renkli çiçekler ile hazırlanır ve tek ayaklı en az 2.5 metre boyunda gösterişli çelenklerdir. Açılış çelenk yazısı cenaze çelengi veya diğer çelenkler gibi siyah puntolarla yazılmaz. Genelde yazı rengi lacivert veya mavi renklerdedir. Beyaz büyük kuşak üzerine büyük puntolar ile talebe göre gönderen şahıs ismi, logolu veya logosuz firma ismi yazılır. Açılış çelenkleri, açılış törenlerinde kişileri ve şirketleri en iyi şekilde temsil etmelidir. Bu sebeple, açılış çelenginin muntazam olması önemlidir. Ayrıca, çelenk üzerine yazılan gönderici isminin yanı sıra, çelenk üzerine "Hayırlı olsun", "Başarılar Dilerim", "Bol Kazançlar Dilerim" gibi güzel temenniler içeren notlar da talebe göre yazılabilir. Açılış çelenkleri, adrese teslim edildikten sonra, açılış alanında görünün bir yere, güvenli bir şekilde konumlandırılmaktadır.
 


Whatsapp ile Sipariş