Yeni Bebek Çiçekleri, Doğuma Çiçek

Bir ailenin yeni bir bebek sahip olmasından daha heyecan verici çok az şey vardır. Yeni bebek sahibi olan ebeveynlere yeni bebek çiçekleri ve hediyeleri göndererek mutlu günlerinde mutluluklarını paylaşabilir, yanlarında olduğumuzu hissettirebilir, manevi destek olabiliriz. İster erkek bebek doğumu olsun ister kız bebek doğumu olsun İzmir Çiçekçilik Yeni Bebek Çiçekleri koleksiyonunda birbirinden güzel ve göze hitap eden yeni bebek çiçeklerini ve hediyelerini bulabilirsiniz. Yeni ebeveynlerin bu özel zamanlarında neşe kaynağı çiçekleri ve hediye paketleri ile sevinçlerine ortak olabilirsiniz. Bebek çiçekleri siparişi yanı sıra pelüş oyuncaklar ve çikolata paketleri de göndererek anne ve babaya çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Dünyaya yeni bir birey getirmiş ailenin mutluluğuna ortak olmak için hediye gönderilen çiçeğin yanına yeni bebek dilek mesajları ekleyebilirsiniz.

Hoş geldin Kız Bebek Çiçeği

Kız bebek çiçekleri ve erkek bebek çiçekleri farklılık gösterir. Kız bebek çiçekleri hazırlanırken genellikle pembe ve beyaz çiçekler, pembe aksesuar kullanılır. Dünya'ya yeni kız bebek getirmiş aileyi tebrik etmek için gönderilen çiçeklerle kız bebeğe uygun olmalıdır. Bu sebeple çiçek aranjmanları yanına renkli ve mutluluk veren uçan balonlar gibi aksesuarlar sıkça kullanılır. Hoş geldin kız bebek temalı en popüler çiçekler, renkli orkide aranjmanları, çiçek buketleri, kız bebek temalı teraryumlar, yapay pembe çiçekler, vazoda çiçek aranjmanları ve lezzet sepetleridir. İzmir Çiçekçilik, çiçek uzmanları tarafından ustaca hazırlanan, çeşitli ve özel çiçek ve hediye ürünlerini Yeni Bebek, kataloğunda bulabilir, kolaylıkla sipariş verebilir adrese teslim alabilirsiniz.

Hoş geldin Erkek Bebek Çiçeği

Hoş geldin Erkek bebek çiçeği tasarımları, kız bebek çiçeklerine göre farklılık göre elbette ki farklılık göstermektedir. Yeni doğan erkek bebek çiçeği hazırlanırken genellikle mavi ve beyaz renkler kullanılır. Mavi ve beyaz çiçeklerin yanı sıra erkek bebeği temsilen, mavi balonlar, bisiklet ve erkek bebek oyuncak figürlerinden yararlanılır. Erkek bebek doğum çiçekleri, yeni erkek bebek sahibi olmuş aileyi tebrik etmek ve mutluluklarını paylaşmak amaçlı gönderilen hoş sürpriz hediyelerdir. Bu sebeple yeni doğan bebek çiçeği biraz daha şatafatlı ve iç açıcı olmalıdır. Yeni doğan erkek bebeğe hoş geldin demek için, mavi ve beyaz orkideler, hoş çiçek aranjmanları, erkek doğum temalı teraryumlar, Bonnyfood, balonlu çiçek aranjmanları veya erkek bebek yapay çiçekleri göndermek doğru bir seçim olacaktır.

Whatsapp ile Sipariş