Çiçek Aranjmanı

Çiçek aranjmanı, birbirinden farklı çiçeklerin bir arada ve uyum içerisinde modellenerek hazırlandığı çiçek tasarımlarıdır. İzmir Çiçekçilik, vazoda çiçek aranjmanı, kutuda çiçek aranjmanı, sepette çiçek aranjmanı, uçan balonlu çiçek aranjmanı ve ferforje çiçek aranjmanı gibi geniş ve eşsiz bir yelpaze sunmaktadır. Her ortamı ışıl ışıl aydınlatabilecek taze ve canlı papatyalar, güller, lilyumlar, gerberalar, orkideler kullanılarak hazırlanan çiçek aranjmanları arasından beğendiğinizi seçip sipariş verebilirsiniz. Partiler, kutlamalar, doğum günleri gibi eğlenceli özel zamanlar için daha renkli, balonlu, ayıcıklı şaşalı çiçek aranjmanları tercih edilirken, düğünler ve açılış törenleri için genellikle beyaz ve yumuşak renklerin baskın olduğu çiçek aranjmanları tercih edilmelidir. İzmir Çiçekçilik'te her türlü özel gün ve duruma uygun birbirinden güzel ve gösterişli, özen ile hazırlanmış çiçek buketi aranjmanları da bulabilirsiniz.

Büyük Çiçek Aranjmanı

Büyük çiçek aranjmanları kesinlikle çok etkileyici ve görenlerin tekrardan dönüp bakacağı türden. Ay çiçeği, zambak, gül, gerbera gibi büyük ve gösterişli çiçekler kullanılarak sepetlere veya vazolara hazırlanan büyük çiçek aranjmanı hediye ettiğiniz kişiyi onure edecek ve özel hissettirecek. Seçtiğiniz çiçek aranjmanı ne olursa olsun büyük ve gösterişli bir çiçek aranjmanı her zaman hediye edilen kişiyi çok etkiler.

Aranjman Çiçek Siparişi

İzmir Çiçekçilik tüm çiçek aranjmanlarını, alıcı kişiyi özel hissettirmek ve hayatındaki bir dönüm noktasında akılda kalıcı bir etki bırakmak üzere tasarlamaktadır. İzmir Çiçekçilik kalitesi ve güvencesi ile online çiçek aranjmanı siparişini kolay ve güvenli bir şekilde verebilirsiniz. Hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan oturduğunuz yerde bir tık ile sipariş verebilir, sevdiklerinizin çiçek aranjmanını  aynı gün içerisinde ve hızlı teslim almasını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp ile Sipariş