Çiçek Buketi

Çiçek buketi, birbirinden güzel ve taze çiçeklerin uyum içerisinde düzenlenip, çiçek buketi ambalajı ile hazırlandığı şık ve zarif çiçek tasarım ürünleridir. Çiçek buketi tasarlanırken, güller, lisyantuslar, papatyalar, gerberalar, glayöller, lilyumlar, ay çiçeği gibi hoş görünümlü ve zarif çiçekler kullanılır. Hayalinizdeki çiçek buketini bulmak için önce gönderim amacınızı iyi belirmeniz gerekmektedir. Alıcı kişinin zevk ve beğenisine ve duruma uygun çiçek renklerine karar verdikten sonra, en güzel çiçek buketleri arasından seçim yapmanız daha kolay bir hale gelecektir. Sevgilinizin doğum gününü kutlamak için bir çiçek buketi göndermek istiyorsanız romantik kırmızı güller, beyaz papatyalar, renkli lilyumlar ile hazırlanmış bir çiçek buketi doğru seçim olacaktır. Annenize bir çiçek buketi göndermek istediğinizde ise annenizin çok seveceği mis kokulu mevsim çiçekleri, laleler, beyaz güller ile hazırlanmış şık bir buket tercih edilebilir. Bir merasimde taktim etmek üzere çiçek buketi arıyorsanız, beyaz lilyumlar, beyaz papatyalar ve beyaz güller ile hazırlanmış sade ama gösterişli bir çiçek buketi harika bir seçim olacaktır. Çiçek buketleri içerisinde sadece çiçekler bulunmaz. Vergatuslar, cipsolar, feliks yapraklar, okaliptuslar gibi çeşitli dekoratif garnitürler de çiçekler ile birlikte harmanlanarak zengin bir görüntü oluşması sağlanır.

Çiçek Buketi Seçenekleri

Çiçek buketi modelleri arasında en çok tercih edilen romantik görüntüsü ile kırmızı gül buketidir. Kırmızı gül buketi sevgiliye, eşe veya hoşlanılan kişiye olan aşkı ve romantik duyguları ifade eder. Kırmızı gül buketi yanı sıra beyaz güllerden buketler, yumuşak ve zarif görünen yavruağzı gül buketi, pembe gül buketi de en çok tercih edilen çiçek buketlerindendir. Papatyaları sevmeyen yoktur. Beyaz ve taze görüntüsüyle içimizi ısıtan narin ve güzel papatyalar çiçek buketi modelleri hazırlanırken çokça kullanılır. Gül buketi modelleri genellikle sevgili veya eşe gönderilirken, papatya buketleri arkadaş veya kız kardeşe gönderilirken tercih edilir. Papatya ve zambaklar kullanılarak hazırlanan sevimli çiçek buketleri alıcı kişiyi çok mutlu edecektir. İzmir Çiçekçilik çalışanlarının özen ve titizlik ile hazırlamış olduğu yüzlerce çiçek buket modellerini çiçek buketi koleksiyonunda bulabilir, online çiçek siparişi verebilirsiniz.

Gül Buketi

Yüzlerce gül çeşidi vardır. Beyaz güller, kırmızı güller, somon rengi (mercan) güller, lavanta rengi güller, şampanya rengi güller, fildişi rengi güller, şeftali güller, pembe güller, mavi güller en popüler olan güllerin başında gelir. Kırmızı güller, aşkın ve tutkunun sembolü olduğu için en trend olan gül buketi kırmızı güller kullanılarak hazırlanandır. Beyaz güller ile hazırlanan gül buketi masum ve saf sevgiyi sembolize eder. Pembe güller ile hazırlanan pembe gül buketi iyimserlik, güzellik ve sevginin simgesidir. Rengarenk en güzel güller ile hazırlanmış renkli gül buketi ise tüm güllerin anlamlarının birleştiği çok anlamlı ve hoş bir buket çiçek seçeneğidir. Güller tek başına olduğu gibi diğer çiçekler ile birlikte oluşturduğu ahenk ve uyum ile çok cezbedici ve güzeldir. Güllerin yanına en çok yakışan çiçekler lilyumlar, papatyalar ve gerberalardır. Gül buketleri şık ve göz alıcı görüntüsü sebebi ile nişan, söz, isteme gibi özel günlerde de en çok talep gören ve sipariş verilen çiçek buketleridir. Gül buketi hem klasik hem de çarpıcı güzellikte bir etkiye sahiptir.

Papatya Buketi

Papatyalar, güzelliği, masumiyeti, sevgiyi ve yeni başlangıçları simgeler. Papatya buketleri sevgiliye, anneye, arkadaşa hediye edilebilecek çok amaçlı ve hoş görünümlü trend çiçek buketlerindendir. Beyaz papatyalar, sarı papatyalar, pembe papatyalar en çok talep gören ve canlı renkleri zarif görüntüsü ile görenleri kendisine hayran bırakan nadide çiçeklerdir. Beyaz ve pembe papatyalar yumuşak görüntüsü ile oldukça romantik bir hediyedir. Beyaz ve pembe papatyalar ile hazırlanmış bir papatya buketini kız arkadaşınıza hediye ettiğiniz taktirde çok mutlu olacağının garantisini veriyoruz. Turuncu papatyalar ile hazırlanmış bir buket ise sevimli ve çarpıcı görüntüsü ile alıcı kişiye şımartacak tatlı bir hediyedir. Mutluluk veren, rengini güneşin sıcaklığından alan sarı papatya buketi ise alıcı kişinin gününün harika geçmesine sebebiyet verecek incelikli bir papatya buketi tercihidir.Whatsapp ile Sipariş