İzmir Çiçekçilik Hakkında

İzmir Çiçekçilik, Çiçek Çeşitleri Anlamları ve Renkleriyle Hayatımızda önemli bir yer edinen Çiçek, Duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir araç olmuştur.

Çiçek sektöründe sizlere İzmir Çiçekçilik mağazamız olan Fevzipaşa Bulvarı No:35/A-B Çankaya Konak adresinde  ve İzmir Çiçekçilik internet sitemizde hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2000 yılında kurulan şirketimiz, İzmir merkez ve ilçelerine çiçek göndermenizde, internet hizmetiyle daha hızlı ve kolay Çiçek siparişi vermenizi sağlayarak kurumsal hizmet kalitesi sunarak çiçek sektöründe öncü olmuştur. Müşterilerimizin desteğiyle çok iyi işler yaptığımızı sizlerle paylaşmak ister, bizlere çiçekçilik sektörüne verdiğiniz destek ve güven için sizlere çok teşekkür ederiz.

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. İzmir Çiçekçilik uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek İzmir Çiçek, ile artık o kadar kolay ki.

Bütün dünyaya çiçek!’’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve tüm dünyada kabul gören İzmir Çiçek, kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.

İZMİR ÇİÇEKÇİLİK, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren uluslararası İzmir Çiçekçilik, özen ile hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir.

İzmir Çiçekçilik, kaliteli çiçek, kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

Whatsapp ile Sipariş