Öğretmene Çiçek

Öğretmenler gününe özel veya öğretmenlerimize teşekkür amaçlı çiçek göndermek istediğimizde bazen kararsız kalabiliriz. Öğretmenlere gönderilebilecek çeşit çeşit çiçek buketleri, çiçek aranjmanları, evinde uzun süre bakabileceği saksı çiçekleri, orkideler öğretmenlere çiçek gönderirken en çok tercih edilen çiçeklerdir. Çiçeklerin yanında çikolata ve çiçek notları da ekleyerek öğretmenlerimizin yüzünde güzel bir gülümseme oluşmasına vesile olabilir, teşekkürlerimizi sunabiliriz. Öğretmene gönderilebilecek diğer bir çiçek ise teraryumdur. Teraryumlar içerisinde anlamlı ve hoş figürler, minyatür çiçekler, sukulentler bulunur. Hediye edilen teraryum uzun süre muhafaza edilerek anı olarak saklanabilir. Güzel mevsim çiçeklerinden hazırlanmış bir çiçek buketi ise klasik ancak çok zarif ve şık bir hediye çiçek olacaktır.

Öğretmene Hediye

Hediye denince şüphesiz ki herkesin aklına ilk gelen güzel görünümü ve hoş kokuları ile zarafetin ve güzelliğin simgesi çiçeklerdir. Öğretmene hediye seçerken göze hoş görünen, en güzel ve taze çiçekleri, çikolata sepetlerini, çiçek çikolataları, çiçek sepetleri, çikolatalar hoş birer hediye seçeneği olacaktır. Öğretmenler gününde öğretmenlere en çok gönderilen hediye çiçektir. Her yıl milyonlarca çiçek, sevgili öğretmenlerimizin günlerini kutsamak ve teşekkürlerimizi iletmek amacı ile hediye olarak sunulur.

Öğretmenler Günü için Çiçek Gönder

Öğretmenler, eğitim ve öğretimden sorumlu, yeni nesli yani bir ülkenin geleceğini yetiştirmekten sorumlu kutsal bir mesleği icra eden kişilerdir. Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Baş öğretmen Atatürk'ü anıp, çok değerli öğretmenlerimize minnettarlığımızı ve teşekkürlerimizi sunmak için Öğretmenler Günü'nü kutlarız. Bu özel günde öğretmenlerimize hediyeler ve çiçekler alarak kutlamalar yapar, mutlu olmaları için küçük jestlerde bulunuruz. Öğretmenler Günü'ne özel çeşit çeşit çiçekleri Öğretmene Çiçek kategorisinde bulabilirsiniz. 

Öğretmenler Günü için Çiçek Sepeti

24 Kasım Öğretmenler günü için uygun fiyatlı ve çok şık bir hediye seçeneği olan çiçek sepeti, şüphesiz ki başımızın tacı öğretmenlerimizi çok mutlu edecek incelikli bir hediye seçeneğidir. İzmir Çiçekçilikte öğretmene gönderilebilecek öğretmenleri günü hediyesi fikri arıyor iseniz, en güzel ve en taze çiçekler ile hazırlanmış çiçek sepeti tasarımları sizlere yardımcı olacaktır. Unisex bir hediye seçeneği olan çiçek sepeti, hem erkek hem de bayan öğretmene gönderilebilir. Kırlardan yeni toplanmış hissi veren, bir sepet dolusu çiçek benzersiz ve özenli bir hediye seçeneğidir. Usta ellerce, hazırlanan öğretmenler günü çiçek sepeti tasarımı hem modern hem de rustik görüntüsü ile ilgi çekmektedir. Çiçek üzerine eklenecek kişiselleştirilmiş, öğretmenler gününü kutlama temalı bir mesaj ise hediyeyi daha da  anlamlı kılacaktır. Farklı boy ve ebatlarda, farklı çiçekler ile hazırlanan her bütçeye uygun çiçek sepeti ürünleri arasından öğretmenler gününde sevgili öğretmeninize gönderilecek ideal hediyeyi bulabilir, kolaylıkla sipariş verip adrese teslim alabilirsiniz.

Whatsapp ile Sipariş