Yeni Bebek Çiçekleri & Hediyeleri

Bir ailenin yeni bir bebek sahip olmasından daha heyecan verici çok az şey vardır. Yeni bebek sahibi olan ebeveynlere yeni bebek çiçekleri ve hediyeleri göndererek mutlu günlerinde mutluluklarını paylaşabilir, yanlarında olduğumuzu hissettirebilir, manevi destek olabiliriz. İster erkek bebek doğumu olsun ister kız bebek doğumu olsun İzmir Çiçekçilik Yeni Bebek Çiçekleri koleksiyonunda birbirinden güzel ve göze hitap eden yeni bebek çiçeklerini ve hediyelerini bulabilirsiniz. Yeni ebeveynlerin bu özel zamanlarında neşe kaynağı çiçekleri ve hediye paketleri ile sevinçlerine ortak olabilirsiniz. Bebek çiçekleri siparişi yanı sıra pelüş oyuncaklar ve çikolata paketleri de göndererek anne ve babaya çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kız Bebek Çiçeği Gönder

Kız bebek çiçekleri ve erkek bebek çiçekleri farklılık gösterir. Kız bebek çiçekleri hazırlanırken genellikle pembe ve beyaz çiçekler, pembe aksesuarla kullanılır. Çiçeklere helyum ile doldurulmuş uçan balonlar ilave edilebilir. Kız bebek oyuncakları ve aksesuarları da kız bebek çiçekleri hazırlanırken sıkça kullanılır. Lilyumlar, güzel renkli orkideler, papatyalar, güller de kız bebek çiçek modelleri hazırlanırken çok tercih edilen çiçek çeşitleridir. Canlı kız bebek çiçeklerinin yanı sıra yapay kız bebek çiçek modellerini de sitemizde bulabilir online kız bebek çiçek siparişi verebilirsiniz.

Erkek Bebek Çiçeği Gönder

Tasarımları kız bebek çiçeklerine göre farklılık gösteren erkek bebek çiçekleri hazırlanırken genellikle mavi ve beyaz renkler ağırlıklı olarak kullanılır. İsteğe bağlı olarak helyum ile şişirilmiş mavi uçan balonlar çiçeğe ilave edilir. Erkek bebek oyuncağı, erkek bebek çiçek aksesuarları, mavi kurdeleler erkek bebek çiçekleri hazırlanırken en çok tercih edilen ürünlerdir. Canlı erkek bebek çiçeklerini ve yapay erkek bebek çiçek çeşitlerini İzmir Çiçekçilik'te bulabilir online erkek bebek çiçek siparişi verebilirsiniz.

Whatsapp ile Sipariş