Düğün Çiçekleri

Düğün için tarihi belirlediniz,her şey hazır. Şimdi düğününüzü muhteşem bir törene çevirecek en güzel çiçekleri bulmanız için İzmir Çiçekçilik'in hazırladığı düğün çiçekleri koleksiyonu yardımınıza koşsun. Düğüne özel muhteşem buketler, düğün çiçek aranjmanları, düğüne ferforje çiçekleri, düğün çelenkleri, düğün süslerini siz değerli müşterilerimiz için derlediğimiz Düğün Çiçekleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Nikah Masası Çiçekleri

Nikah masası çiçekleri, nikaha öze çiçek tasarımları, nikah için çelenk, nikah için canlı saksı çiçekleri ve bir çok nikah çiçeği seçeneğini tek bir çatı altında sitemizde bulabilirsiniz. Nikah masası çiçekleri genellikle beyaz, yavru ağzı, pembe gibi soft renkli çiçekler kullanılarak hazırlanır. Nikah masası üzerine lilyumlar, ithal ve yerli güller, cipsolar, papatyalar ve birbirinden farklı taze çiçekler kullanılarak nikah masası aranjmanları hazırlanır, nikah masası süslenir.

Düğüne Çelenk

Düğünlere gönderilen çelenklere gelin duvağı çelengi adı verilir. İsteğe göre gelin duvağı çelengi üzerine şahıs veya firma logoları ile birlikte firma isimleri yazılır.  Çelenk yazısı beyaz şerit üzerine lacivert büyük puntolar ve kırmızı puntolar ile yazılabilir. Düğün çelengi kaplaması renkli olabileceği gibi genellikle beyaz tercih edilir. İsteğe göre, Gelin Duvağı çelengi beyaz tüller ile süslenir. Düğün çelenkleri, düğün organizasyonlarında en çok tercih edilen çiçeklerdendir. Düğün sahibinin yanında olduğunuzu ve güzel temennilerinizi sizleri temsil eden düğün çelenkleri ile birlikte iletebilirsiniz.  

Düğün Çelenklerinde Hangi Çiçekler Tercih Edilir?

Düğüne çelenk gönderirken dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi çiçeklerin taze ve canlı olmasının yanı sıra hava koşullarına dayanıklı çiçeklerin tercih edilmesidir. Sarı, kırmızı cinyeler, karanfiller sıcak ve soğuk hava şartlarına oldukça dayanıklı çiçeklerdir. Özellikle sarı renkli çiçekler yazın güneş ışınlarını yansıttığı için diğer renk çiçeklere göre daha dayanaklıdır. Yazın düğünler genellikle kır düğünü ve açık alanlarda olduğu için sıcak hava koşullarına dayanıklı çiçekler ile hazırlanan çelenkler tercih edilir.


Düğüne Hangi Çiçek Gönderilir?

Düğünlere genellikle şahsı ve firmaları temsil eden büyük gösterişli çelenkler, en güzel çiçekler ile hazırlanan ferforje düğün çiçekleri, düğün masası aranjmanları, vazoda çiçekler, canlı saksı çiçekleri tercih edilir. Düğün sahibi çiçek aranjamanlarını ve saksı çiçeklerini evine götürebilir ve daha sonrası için de saklayabilir.


Ferforje Düğün Çiçekleri

Ferforjeler, düğünlere özel hazırlanan beyaz, pembe gibi soft renkler kullanılarak ferforje ayaklıklar üzerine tasarlanan şık ve zarif düğün çiçekleridir. Ferforje ayaklıları 1 metre, 1.5 metre gibi farklı boyutlarda olabilir ve üzerine yapılan çiçek aranjmanına göre farklı ebatlarda olabilir. Ferforjeler  düğün salonu kurallarına göre değişiklik göstermek ile birlikte genellikle düğün masasına yakın yerelere veya salon içerisine görünür yerlere konur.

Whatsapp ile Sipariş