Tebrik Çiçekleri

Bir yakınımızın başarısını veya önemli bir olayı tebrik etmek için tebrik çiçekleri, tebrik hediyeleri, kutlama içerikli mesajlar gönderilir. Yeni bir iş, nişan töreni, iş terfisi, mezuniyet, doğum gibi önemli durumlarda yakınlarımıza tebrik çiçekleri göndererek yakınlarımızın sevinçlerine ortak olduğumuzu gösteririz.

Tebrik Amaçlı Çiçek

Yeni ev tebrik çiçeği gönderin!

Yeni bebek için tebrik çiçekleri gönderin! Yeni doğan bebeği karşılamak gibi özel anlarda yapılacak en güzel inceliklerin başında yeni bebek tebrik & kutlama çiçekleri göndermek gelir. Yeni bebek tebrik çiçeklerini bu bölümde bulabilirsiniz.

Mezuniyet tebrik çiçeği gönderin! Lise mezuniyeti, üniversite mezuniyeti gibi başarıları kutlamak amacıyla tebrik çiçekleri koleksiyonunu özenle hazırladık.

Nişan tebrik çiçeği gönderin! Nişan törenleri geleneksel türk toplumunun önemli olaylarından biridir. Nişan törenleri hayatlarını birleştirmeye karar veren iki insanın bu kararlarını aileleri ve dostları ile birlikte resmileştirdikleri özel törenlerdir. Bu özel törende nişanlanan çiftin mutluluklarına mutluluk katmak ve günlerini daha da güzelleştirmek için nişan tebrik çiçekleri göndermek çok incelikli ve hoş bir davranış olacaktır.

Teşekkür Çiçekleri

Bir dostumuzun veya tanıdığımızın bizim için emek verdiğini gördüğümüz zaman minnettarlığımızı ve o kişinin de bizim için önemli olduğunu göstermek için teşekkür mesajları içeren teşekkür çiçekleri göndeririz.

Teşekkür Amaçlı Çiçek

Teşekkür çiçekleri ve hediyeler ile yakınlarımıza şükranlarımızı iletebiliriz. Biri sizin için bir yardımda mı bulundu veya biri zor bir zamanınızda destek mi oldu? İster iş ortamında ister özel hayatınızda olsun bir kişinin maddi veya manevi yardımı, verdiği güzel fikirler için teşekkür çiçekleri göndererek minnettarlığımızı ve o kişiye verdiğimiz değeri gösterebiliriz. Çiçekler dışında kek sepetleri, çikolata sepetleri, meyve sepetleri, çiçek çikolatalar, çikolata kutuları, sevimli peluş oyuncaklar ve çeşitli hediyeleri  teşekkür mesajları eşliğinde gönderebilirsiniz.

Whatsapp ile Sipariş