Teraryum

Teraryum, cam kavanoz içerisine  küçük kapalı bir bahçe süsü verilerek tasarlanan çiçekli dekoratif ürünlere denir.. Cam fanus içerisine biraz saksı toprağı, minyatür bitkiler ve dekoratif oyuncaklar kullanılarak hazırlanan minyatür bahçe tasarımı teraryumlar son yıllarda oldukça trend bir çiçek ürün. Teraryumlar elma model, armut model, açık bahçe model veya geometrik model cam fanuslar içerisine hazırlanabilir. Farklı boy ve ebatlarda farklı geometrik şekillerde hazırlanan teraryumlar dostluk, aşk, sevgi, huzur, mutluluk gibi farklı konseptleri sembolize eder. Sevdiğiniz birine kalıcı ve anlamlı bir hediye göndermek istediğiniz taktirde teraryum harika bir seçim olacaktır. Örneğin sevgilinize mutlu bit çift ve huzurlu bir ortamı tasvir eden bir teraryum göndermek gerek anlamı gerek şık görüntüsü ile çok mutlu edecektir. Deniz seven bir dostunuza deniz ve tekne figürleri içeren bir teraryum gönderebilirsiniz. İçerisinde farklı figürler ve çiçekler bulunduran ürünler arasından sadece size en uygun olanını seçmelisiniz. Teraryum bitkileri ise genel olarak küçüktür. Teraryum bitkileri canlı veya olabilir. Kullanılan bitkiler canlı ise neme ve dolaylı ışık altında yaşamaya uygun olanlar arasından seçilir. Teraryum tasarımında, kaktüsler, sukulent çeşitleri, minyatür çiçekler kullanılır. Teraryum hazırlanırken en kullanılan en popüler bitkiler:

Teraryum Fiyatları

Ev ve ofiste hoş görünümü ile dikkat çeken teraryumlar minyatür sevimli bahçe görüntüsü ve farklı tasarımları ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Portatif yapısı, kolay taşınabilirliği, güzel görüntüsü ve uygun fiyatlı olması sebebi ile teraryumlar oldukça trend! Özel geometrik cam fanuslarda minyatür yosun, kaktüs ve bitkiler kullanılarak tasarlanan teraryumlar sofistike ve orijinal görüntüsü ile fark yaratıyor. Farklı boy ve ebatlarda farklı bütçelere uygun teraryum seçenekleri ile dilediğiniz fiyat aralığında en güzel teraryumları online sipariş verebilir adresinize teslim alabilirsiniz. İster erkek arkadaşa ister kız arkadaşa ister aile üyelerinden birine teraryum göndermek isteyin, çeşitli konsept ve kişilere uygun teraryumlardan arasından en uygununu seçmeniz çok kolay olacaktır. Farklı bütçelere uygun fiyat seçenekleri arasından en uygun, fiyat kalite ürününü seçmeniz için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Teraryum fiyatları, içerisinde kullanılan malzemeye ve boyutuna göre farklılık göstermektedir.

Sukulent

Sukulentler, çiçek açan etki bitkilerdir. Uzun ömürlü etli bitki sukulentler, ilgi çekici renkleri ve dekoratif görüntüsü ile çok trend bir çiçekli bitkidir. Sukulentler seramik vazolar içerisine özel olarak dizayn edilerek hazırlanır. Saksı içerisine hazırlandığı gibi, cam fanuslar içerisine hazırlanan teraryum model sukulentler bulunur. Dekoratif minyatür görüntüleri ile teraryumların tasarımında kullanılan sukulentler arasında en popüler olanı ise kaktüslerdir. Kaktüsler dikenli sukulentlerden olup, egzotik bir kurak mekan bitkisidir. İlgi çekici bir görüntüye ve parlak renkli çiçeklere sahiptir.
Whatsapp ile Sipariş